No~WeX || Clan Server :212.175.124.73        
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

No~WeX || Clan Server :212.175.124.73        

Hoşgeldiniz..!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Nerede Bizim Server'imiz ! :D

4 posters
YazarMesaj
RéunioN

RéunioN

Nerede Bizim Server'imiz ! :D Empty
MesajKonu: Nerede Bizim Server'imiz ! :D   Nerede Bizim Server'imiz ! :D Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 7:00 pm

Yaw Taymen arki Ne zaman alacan bu Serveri sabırsızlıkla bekliozVery Happy
Not : Siteye Admınık Pls
[noOB]`s
S.Maderatör
S.Maderatör
[noOB]`s

MesajKonu: Geri: Nerede Bizim Server'imiz ! :D   Nerede Bizim Server'imiz ! :D Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 7:21 pm

bekliyoz wercke ip bize bişi dicem ONUr sen misin la ?
[loOl]`
Admin
Admin
[loOl]`

MesajKonu: Geri: Nerede Bizim Server'imiz ! :D   Nerede Bizim Server'imiz ! :D Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 7:22 pm

hea bizim onur sorun mu var Very Happy
https://nowex.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Nerede Bizim Server'imiz ! :D   Nerede Bizim Server'imiz ! :D Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 9:54 pm

WAYY ONUR HOŞGELDİN DAHA NE OLDUNDA SİTEYE ADMİNLİK İSTİON EN İYİ DERECE BENDE NERDEYSE BURDA BİRADER ADMİNLİK BANA VERİLMEDİ SANA MI VERİLCEK:D
[noOB]`s
S.Maderatör
S.Maderatör
[noOB]`s

MesajKonu: Geri: Nerede Bizim Server'imiz ! :D   Nerede Bizim Server'imiz ! :D Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 3:11 pm

bunu görende sanki microsofta pc mühendisi oalrka çalıştığını zanneder Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Nerede Bizim Server'imiz ! :D   Nerede Bizim Server'imiz ! :D Icon_minitimeÇarş. Eyl. 17, 2008 9:58 pm

TAMM GÜZEL SERVER AÇILDI AMA İNSAN SERVERIN İP Yİ SİTEYE BÜYÜK HARLERLE KAZIR BE KARDEŞİM MİLLET MERAK EDİO DAA
NeverSayDie

NeverSayDie

MesajKonu: Geri: Nerede Bizim Server'imiz ! :D   Nerede Bizim Server'imiz ! :D Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 11:41 pm

yaa adaş bu bizim lanet olasıca server ne zaman açılcakk sabırsızlanıyom ama haa:P lol!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Nerede Bizim Server'imiz ! :D   Nerede Bizim Server'imiz ! :D Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 8:19 pm

la nerdeyse 1 ay oldu BURAK server ip geldi dedin servera girdik 2. gün kapandı başka ip ye taşınıoz dedin yine 1 ay oldu server ip aldım dedin ayar yapcam dedin yine 1 ay oldu bu nasıl bir iştir anlamadım kii?
[noOB]`s
S.Maderatör
S.Maderatör
[noOB]`s

MesajKonu: Geri: Nerede Bizim Server'imiz ! :D   Nerede Bizim Server'imiz ! :D Icon_minitimePerş. Ekim 02, 2008 11:15 pm

server açıldı 212.175.84.106 galba dimi la Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Nerede Bizim Server'imiz ! :D   Nerede Bizim Server'imiz ! :D Icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 3:46 pm

eet server açıldı top1 5 te 3 yada 5 deydim galiba ama wearesosory clanını bizim clanda görmek deli edioo britney diye biri kendi clanına bagırıp cagırsın bana bı laf eder varrya onun ben ta ... sımdı bayramlık azımı acmayım burak onları cıkar be bıızm clandan sadece bız wo wex takılak

Nerede Bizim Server'imiz ! :D
1 sayfadaki 1 sayfası